Zateplení, fasády

Firma BOkope provádí následné práce a služby

  • Nahazovaní omítek – omítky akrylové, omítky minerální, omítky živočišné. Barvy omítek jsou různé a lze je kombinovat do různých obrazců.
  • Zateplení budov – zateplení polystyrénem, dle požadavku klienta, zateplení speciální vatou, zateplení vlnou. Pří výběru zateplení vždy poradíme, která varianta by byla vhodná pro určitý druh budovy, a která by byla vhodná pro dosažení maximální tepelné úspory.
  • Sádrokartonové podhledy a zateplení stropů.

Jak to vlastně probíhá

Spolupráce s každým klientem začíná od setkání na budově, kde si prohlédneme stavbu a zhodnotíme co a jak bude potřeba udělat. Po zhlédnutí budovy vytvoříme kalkulaci na míru zákazníkovi. Po dohodnutí se na cenách a druhu prací započínáme zabezpečením budovy, tzn.: zvláště se zaměřujeme na zabezpečení oken, dveří, schodů, podlah, topných těles a jiných věcí, které není možné odstranit, tak aby po dobu montáže nebyly poškozeny nebo znehodnoceny. Nejen na konci montáže, ale i po její dobu po sobě montážní četa uklízí! V případě, že nebude klient rozhodnut pro druh zateplení, omítky atd., ochotně mu poradíme a navrhneme nejlepší možné řešení od projektanta přes materiál, až po technologii montáže. Aby naše služby byly v nejvyšší jakosti, odebíráme materiál od kvalitních dodavatelů.

Záruky a jiná ustanovení

Záruka na materiál 5 let (při výběru materiálu, který podléhá delší záruční době, bude klient o tomto skutku obeznámen u podpisu smlouvy) Záruka na montáž 5 let Termíny realizace budou vždy určeny u podpisu smlouvy. Naše firma také nabízí své služby ve volné dny, svátky, dle potřeb klienta. Za služby prováděné ve svátky a v nočních hodinách je příplatek za práci 50%.

V těchto službách máme praxi 25 let, proto se můžeme pochlubit špičkovou kvalitou, kterou nám mohou potvrdit naši spokojení zákazníci.